آموزش جامع فکتوری ریست آیفون (Factory Reset) – موبایل کمک

در اولین سال بعد از پیروزی انقلاب سکههای طلا منقش به نام علی (ع) و عبارت بانک ملی ایران در یکطرف و تصویر بارگاه امام رضا (ع) و عبارت «اولین بهار آزادی» در طرف دیگر ضرب شد. یکی دیگر از ایراد های اذیت کننده سریال پراکنده بودن در روایت داستان های همسو با اصول روایت اصلی میباشد که صد البته از هیجان کم میکند و به سردرگمی مخاطب اضافه میکند.

12-صحنه های نبرد وایکینگ ها اکثرا واقعی بودند و به آنها جلوه های ویژه کامپیوتری اضافه شده بود. آن کشتی که از لبه صخره ها به پایین هدایت می شود واقعی است. 8-«کاترین وینیک»، بازیگر نقش لاگرتا، در زندگی واقعی اش هم آدم سرسخت و مبارزی است. سریعترین و سادهترین راهکار جهت باز کردن قفل یک آیفون غیرفعال شده، استفاده از کامپیوتر و گزینه ریست است. در ادامه این مطلب به بررسی یکی دیگر از روشهای پرکاربرد ریست کردن یعنی ریست فکتوری به کمک نرمافزار iTunes میپردازیم. 32-تا پیش از این، سریال «بازی تاج و تخت» را برای صحنه های خشن و خونبار می شناختند اما سال 2014 این لقب به سریال وایکینگ ها رسید.

22-«لاثبروگ/ Loðbrók » نام خانوادگی نیست بلکه یک لقب به معنای پرزدار است که به «رگنار» داده شده بود؛ به این دلیل که لباس هایی از پشم و خز می پوشید. سازندگان فصل آخر سریال وایکینگ ها با اینکه میتوانستند تکلیف خودشان و تماشاچیان خسته شده این روز ها را به راحتی در همین فصل به اتمام برسانند و پروندهاش را مختومه کنند بازهم دست دست میکنند و قصد اسپین آفی از همین سریال را دارند، البته عجایب هیچوقت تمامی ندارند شاید اسپین آف سریال وایکینگ ها از بند رها شود و دستاش را در دست مخاطب بگذارد. 15-در فصل چهارم، فلوکی پنهانی تجهیزات و کشتی می سازد تا با آنها به فرانسوی ها حمله کنند.

13-مرگ شخصیت «سیگی» در فصل سوم خیلی ناگهانی پیش امد چون بازیگر این نقش، «جسلین گیلسیگ»، به دلایل شخصی دیگر حاضر به همکاری با سریال نبود. این فلز گران بهای داخلی روز یکشنبه با ۱۲ میلیون و ۹۵ هزار تومان نرخ گذاری شد که نسبت به ابتدای هفته ۵۰ هزار تومان رشد کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید