آموزش ریست فکتوری آیفون و آیپد به صورت کامل

شاید هم جلوههای دیگری برای حضور انسان در متاورس ایجاد شود. چرا متاورس تبدیل به یک مسئلهی مهم شده است؟ تاب لحظه های بی تو بودن را ندارم، دلتنگی ات جهان را برایم تیره و تار می کند و نبودنت دنیا را برایم تبدیل به زندانی با دیوارهای بلند می کند که راه فراری از آن نیست. اگه شما هم از کاربران محصولات اپل هستید در مواقعی مثل فروختن گوشی قدیمی خود احتیاج پیدا می کنید که تمامی اطلاعات شخصی خودتون از روی گوشی پاک کنیدو یا در بعضی از مواقع که گوشی شما هنگ می کند یا اصطلاحا فریز می شود احتیاج به ریست فکتوری یا بر گشت به حالت کارخانه پیدا می کنیدبرای این منظور با ما همراه باشید با آموزش کامل ریست فکتوری محصولات اپل.

روی گزینه Restore Backup کلیک نمایید. گزینه I Agree را انتخاب نمایید. • از قسمت تنظیمات وارد بخش آیکلود شده و پس از آن بخش بکاپ را انتخاب نمایید. فایل بکاپی که میخواهید ریستور شود را انتخاب نمایید. اما تصور کنید که از طریق برنامه آیتیونز بکاپی از محتوای آیفونتان تهیه کردهاید و حالا میخواهید آن فایل بکاپ را در ایفون ریستور کنید. منتظر بمانید تا ریستور بکاپ انجام شود و ایفون شما ریستارت گردد. ما در این مقاله قصد داشته به شما عزیزان آموزش دهیم که چگونه گوشی آیفون یا آیپد خود را در شرایطی چون زمان فروختن به تنظمات کارخانه باز گردانده و یا اصطلاحا ریست فکتوری نمایید.

اگر چه بکاپ گیری روی خود گوشی کار خیلی راحتی بوده اما بایستی برای این کار فضای کافی آیکلود را در اختیار داشته باشید. روی گزینه Ok کلیک کنید. ارسال تبریک تولد به عشق زندگی تان بسیار مهم می باشد و شما می توانید به کمک این پیامک ها ، احساساتی را که دارید به فرد مقابل تان در روز تولدش به راحتی ابراز نمایید و احساس شادمانی او را چند برابر کنید. در گذشته نه چندان دور که تعاملات و ارتباطات چهره به چهره زیاد بود، افراد به دیدن هم می رفتند و ضمن تبریک جشن تولد آن شخص، هدیه تولد او را هم به همراه می بردند و در یک جشن تولد ساده دورهمی خوشی داشتند.

با شکوه و جلال جشن بگیر و از آن استقبال کن. این روش با نسخه IOS مورد استفاده توسط شما تفاوت هایی دارد. امیدواریم از این مطلب آموزشی استفاده لازم را به عمل آورده باشید. شاید در نگاه اول ریست فکتوری امری ساده به نظر برسد اما نیاز است که پیش از انجام این کار در رابطه با آن اموزش های لازم را ببینید. هر دو روش مذکور از نظر نتیجه وضعیت یکسانی دارند اما شرایط استفاده و بکارگیری آن ها متفاوت است که تفاوت هایشان را در طول مقاله شرح دادیم. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش بکاپ و ریستور آیفون از طریق برنامه آیتیونز و سرویس آیکلود پرداختیم.

دیدگاهتان را بنویسید