آموزش کامل 3 روش ریست فکتوری و ریستور آیفون – انزل وب

اکسی اینفینیتی یک متاورس با قابلیت بازی کردن و کسب درآمد آنلاین است. پلتفرم اکسی اینفینیتی یکی از بهترین پروژه های متاورس به شمار میرود که کار آن بسیار به متاورس نزدیک است. درحال حاضر پلتفرمهای متاورسی متفاوتی وجود دارند که معروفترین آنها Decentraland، The Sandbox و… سؤال مهم دیگری که ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کند، این است که خرید کدام یک از ارزهای متاورسی بهصرفه است؟ این در حالی است که بعد از گذشت مدتی به آغاز به کار کمیسیون مشترک مردم هنوز نگران تصویب این طرح هستند.

مورد بعد این است که دوستان گرامی، اگر قبل از تصویب این طرح بتوانیم کاری از پیش ببریم موثر خواهد بود؛ زیرا پس از تصویب آن، به صورت یک قانون درامده و به هیچ عنوان راه برگشت یا دور زدنی نخواهد داشت و در صورت عدم رعایت قانون شما مجرم شناخته خواهید شد. دومین درخواستی که از شما کاربران عزیز میشود این است که راجب این طرح با دوستان خود در تمامی شبکه های اجتماعی بحث کنید و بقیه را نیز از این طرح ننگین مطلع کنید. متاسفانه یکی از دوستان امروز در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی هم مطالبی مطرح کرده است و در رسانهها گفته شد که قرار است جلسه ۴۵ دقیقهای تصمیم گیری شود.

طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی که به طرح صیانت مشهور شده، ماه ها بحث و جدل را میان موافقان و مخالفان در پی داشته است. غلامرضا نوری قزلجه، نماینده مردم آذربایجان شرقی و از مخالفان طرح صیانت نیز درباره ی تصویب فوری این طرح در صبح روز قبل می گوید: «متاسفانه جلسه ای را تشکیل دادند و هول هولکی طرح را تصویب کردند. موافقان، این طرح را وسیله ای برای نظم و قانونمند کردن و سر و سامان دادن به پلتفرم ها و شبکه های مجازی خارجی می خوانند و منتقدان، اسبابی برای مسدود و محدودسازی اینترنت. امروزه، با افزایش آپارتمان نشینی، مشکلات و شکایات مربوط به همسایگی نیز افزایش پیدا کرده است و بخشی از پرونده های مطرح در مراجع قضایی، مربوط به شکایت همسایگان، از یکدیگر است.

از همان ابتدای مطرح شدن این طرح انتقادات زیادی به آن وارد شد از جمله این که این طرح باعث محدودیت در کسب و کار در فضای مجازی و نقض حقوق شهروندی و حریم خصوصی می شود اما هر بار مدافعان آن اعلام می کردند که طرح تغییر کرده است. مدارک تاریخی می گویند که وایکینگ ها هر 9 سال یکبار برای یکی از خدایان خود به نام «اودین» ،99 انسان، اسب، سگ و عقاب را قربانی می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید