بهترین پروژه های متاورس برای خرید و سرمایه گذاری کدامند؟

برای تهیه نسخه پشتیبان از آیفون خود باید به شبکه Wi-Fi وصل شوید. 18- از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید (در صورت امکان). با ضربه روی این گزینه، همه تنظیمات را بازنشانی می کنید، و همچنین فیلم و عکس و و داده های آیفون را پاک خواهید کرد. 17- برای تنظیم آیفون خود از اعلان های روی صفحه پیروی کنید. 20- برای تنظیم مجدد آن روی گزینه «بازیابی آیفون» کلیک کنید.

اگر نسخه قدیمی iOS را اجرا می کنید ، نیازی به انجام این مرحله نیست. در هنگام راه اندازی از شما سؤال می شود که آیا می خواهید تلفن خود را از نسخه پشتیبان iCloud بازیابی کنید. تهیه نسخه پشتیبان از آیفون ممکن است چند دقیقه طول بکشد. تنظیمات ریست فکتوری آیفون بدون رمز و..

رمز عبوری که برای باز کردن قفل تلفن خود استفاده خود را وارد کنید. از شما خواسته می شود تأیید کنید آیا می خواهید همه چیز را در iPhone خود پاک کنید. ضربه زدن روی این گزینه شما را به صفحه Apple ID باز می گرداند. این گزینه در انتهای صفحه منو قرار دارد. بازار آنلاین به روز رسان، این امکان را به شما میدهد که بدون واسطه و کاملا بهداشتی خرید مواد غذایی را از کارخانه ها و تامین کننده ها انجام دهید و از امکانات بیشمار این سایت بهره ببرید.

این شما را به صفحه تنظیمات iCloud باز می گرداند. متن تولد رفیق لاتی ، عکس و متن تبریک تولد عاشقانه طولانی برای دوست همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم شعر و فرهنگ سایت است مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. به همین دلیل لازم است تا بزرگی و کوچکی فضای آشپزخانه خود را در نظر بگیرید تا طبق فضای مورد نظر مدل سبدی در سایز و ابعاد متناسب را خریداری کنید . به این شکل که قیمت را در عیار مورد نظر ضرب نماید. این گزینه در بالای صفحه گوشه سمت چپ قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید