تبریک تولد انگلیسی با ترجمه – مجله نورگرام

از آنجایی که مفهوم متاورس خود هنوز در حال رشد است، چندین تعریف برای توصیف آن وجود دارد. مایکروسفات این غول دنیای رایانهها نیز قصد دارد به متاورس ورود کند. 9- سپس پیغام هشداری مبنی بر اینکه شما قصد ریست کردن گوشی خود را دارید ظاهر میشود. 10- پسازاینکه گوشی شما ریست فکتوری شد، گوشی restart میشود. 5- گوشی آیفون خود را به کامپیوتر یا لپتاپ متصل کید. قبل از آن که شروع به انجام کاری بکنیم، اولین و مهمترین اقدام یعنی بکاپ گرفتن از آیفون خود را فراموش نکنیم.

پس از روشن شدن مجدد میتوانید تنظیمات جدید را انجام دهید که به دو صورت تنظیمات جدید و یا تنظیمات از طریق پکآپ میتوانید اقدام به تنظیم کنید. NIC به صورت مفصل نحوه گرفتن بکاپ را توضیح داده و میتوانید از این لینک به آن دسترسی داشته باشید. یکی از مشکلات عمده ای که برخی از کاربران با آن مواجه بوده اند، ریست شدن مداوم دستگاه است که به شدت باعث آزار کاربر میشود! این روش کمی عجیب به نظر میرسد اما شاید به دلیل سیم کارت و وضعیت اپراتور شما باشد که دستگاه به صورت مداوم ریست میشود. راه حل چهارم – سیم کارت دستگاه را خارج کنید.

راه حل سوم – همه چیز را ریست کنید. سرم که روی شانهات باشد دیگر هیچ چیز نمیخواهم. وقتی که می خواهید بذر خوب تهیه کنید به مزرعه آن بذر سر بزنید تا بتوانید مزرعه سالم و ناسالم را تشخیص بدهید . مسلما در تلفنهای هوشمند کاربران اطلاعات فوق العاده مهمی ذخیره شده است و از دست دادن آنها چیزی به جز حسرت برای کاربران به دنبال ندارد پس بهتر است قبل از آنکه کاری را انجام دهید، از آیفون خود بکاپ گرفته و اطلاعات خود را در مکانی امن ذخیره کنید.

شاید بسیاری از سرگرمیها باشند که در برهههایی از زمان یا در موقعیتهای مکانی خاص به آنها دسترسی نداشته باشیم. کاربران تلفنهای هوشمند را خریداری میکنند تا بر روی آنها نرم افزارهای ضروری را نصب کرده و از آنها استفاده کنند. امروز اپلیکیشن های پخش موسیقی آنلاین در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند چون شما به راحتی در داخل آنها هر موسیقی را که بخواهید پیدا کنید و آنها را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید