تمام چیزی که از متاورس باید بدانید، اینجاست! – گويا آی تی

وی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری تسنیم مبنی بر اینکه سازمان تعاونی روستایی بعد از اجرای طرح انتزاع چه مسئولیتهایی برای تنظیم بازار دارد گفت: مسئولیتهای تنظیم بازاری محصولات کشاورزی برعهده این سازمان است اما ما باور داریم که توزیع هوشمند میتواند نقش مهمی در تنظیم بازار و بازارسانی داشته باشد.

سیب زمینی یكی از مهم ترین محصولات كشاورزی است و امروزه پایه تغذیه بسیاری از مردم ایران و جهان را تشكیل می دهد و در تامین غذای جامعه نقش مهمی دارد. کارخانه های فرآوری سیب زمینی، چیپس و اسنک این محصول را سر زمین از کشاورزان خریداری کرده و برای عرضه در بازار داخلی و صادرات جمع آوری می کنند. لغو ممنوعیت صادرات سیب زمینی (و پیاز) تنش قیمتی را متوجه سیب زمینی کرد تا در کمتر از یک ماه با افزایش ۵ برابری قیمت آن در بازار روبرو شده ایم به طوری که رفته رفته به قیمت آن افزوده می شود و در تاریخ 18 تیرماه 1398 در بازار همدان تا کیلویی ۱۰ هزار تومان پیش رفته است.

وی در پاسخ به سوال دیگر تسنیم اظهارداشت: با اقدامات تنظیم بازاری قیمت سیب زمینی تا هفته آینده در میادین میوه و تره بار به کمتر از 8 هزار تومان و در بازار کمتر از 10 هزار تومان خواهد رسید. این افراد اعتقاد دارند ارزش ذاتی قیمت سکه برابر است با ارزش فعلی پیش بینی قیمت سکه در آینده(مثلا 6 ماه دیگر). اما پیش بینی نوسانات قیمت سکه یکی از مهم ترین ویژگی ها برای کسب سود در این بازار است. در ادامه علل افزایش قیمت سیب زمینی و همچنین پیش بینی قیمت در روزهای آینده را خواهید خواند. پس بهتر است راه تشخیص سکه تقلبی گلد کرون را بشناسیم و برای جلوگیری از اتفاقاتی این چنین برای خرید سکه و یا طلا به مراکز معتبر و واحدهای دارای مجوز کسب و کار مراجعه کنیم.

گاهی در سالروز تولد، ارسال یک پیام و بیان یک آرزوی شیرین در قالب کلماتی زیبا و دلنشین، از سوی یک دوست، همکار و یا اعضای خانواده میتواند خاطرهای شیرین و به یادماندنی برای فرد باقی بگذارند. با اینکه این پلتفرم درواقع یک بازی است، اما میتواند برای ساخت NFTها هم از آن استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید