جملات تولدت مبارک کوتاه، متفاوت و خفن

تولدت مبارک عشق اردیبهشتی گلم. تولدت مبارک همسر گلم! تولدت مبارک همسر عزیز و مهربانم. تولدت مبارک زن قشنگ اردیبهشتی من! شاید برای جهان تو فقط یک نفر باشی اما برای من تو همه جهانی. برای ریستارت آیفون ، دکمه صفحه اصلی یا هوم را فشار دهید و همزمان دکمه Power را فشار دهید تا تلفن ریستارت شود. هزاران بار خدا را شکر که چنین روزی را آفرید تا باغ جهان نظاره گر شکفتن گلی چون تو باشد. آن طور که همشهری آنلاین گزارش داده، اکنون میوه فروشیهای سطح شهر هر کیلوگرم سیبزمینی را به نرخ ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان به مشتریان عرضه میکنند.

متاورس (فرا جهان) (به انگلیسی: Metaverse) فرضیهای از نسل بعدی اینترنت است که از محیطهای مجازی سه بعدی آنلاین غیرمتمرکز و پایدار تشکیل میشود. اما برای کسانی که نمیدانند این قابلیت چیست و چه کاربردی دارد، باید توضیح دهیم که وقتی iPhone خود را گم کنید یا کسی آن را به سرقت ببرد، از طریق Find My iPhone میتوانید لوکیشن آن را پیدا کنید.

همانطور که دیدید فکتوری ریست کردن آیفون از طریق منوی تنظیمات آن و همچنین از طریق برنامه آیتیونز امکانپذیر است. از آنجایی که در کشورمان قیمت بسته های اینترنتی بالاست و از سمت دیگر بسته های اینترنتی سرعت و پایداری خیلی زیادی هم ندارند، استفاده از آیکلود برای بکاپ گرفتن از آیفون کمی سخت میشود. اگر دنبال پاسخی برای اینکه در جواب تبریک تولد چه بگوییم هستید، احتمالا تولدتان نزدیک است و من امیر مصطفی، نویسند، مدرس سخنرانی، فن بیان و مذاکره تولدتان را پیشاپیش تبریک عرض می کنم و براتون روزگاری سرشار از شادی، ثروت و سلامتی آرزو می کنم.

در نهایت از این ضرب و تقسیم ها عدد 3318/4 بدست می آید که درواقع وزن یک مثقال طلای 18 عیار یا همان 75 درصد است. اردیبهشتى ها اول خاص بودن بعد ماه شدن پر حرف ولى حرف هاى درست… اردیبهشت فصل گل ها و زیبایی هاست و عشقم، آرزوی من در روز تولدت دیدن خوشحالی توست و امیدوارم به آرزوهای قشنگت برسی. امروز تولد توست و بهترین زمانی که خدا میخواست مرا با هدیه ای شاد کند. سالروز شکفتنت در فصل بهار مبارک و امیدوارم در اردیبهشت امسال بهترین روز تولدت را داشته باشی!

دیدگاهتان را بنویسید