خرید زمین در متاورس چگونه است؟

حال که به معرفی کامل متاورس پرداختیم. به گفته برخی از کارشناسان، با توجه به دیجیتالی شدن بخشهای زیادی از زندگیمان، در همین لحظه نیز به نوعی در حال تجربه متاورس هستیم. یکی دیگر از بهترین پروژه های Metaverse که طرفداران زیادی دارد، فلوکی اینو نام دارد. مارک زاکربرگ «Mark Zuckerberg» در سخنرانی خود برای تغییر نام فیسبوک، برخی از ویژگیهای مهمی که میتوان از متاورس انتظار داشت را فاش کرد. این پلتفرم، نوعی بازی به سبک متاورس است که شما در آن میتوانید توکن بومی آن به نام ENJ را دریافت کنید. شما میتوانید با یکدیگر صحبت کنید، در دنیای مجازی قدم بزنید، و مهم نیست که از کجا متصل شدهاید.

تصور کنید که بتوانید در خیابان های مجازی شهری خیالی قدم بزنید و بتوانید با آواتارهای مجازی افراد دیگر چت کنید، افرادی که برخی فروشگاه ها را تاسیس کرده اند و به ما پیشنهاد می دهند تا از محصولاتشان مانند لباس, خودرو, یا حتی آپارتمان مجازی خرید کنید. پس از خرید زمین مجازی ، این فضا معمولاً یک تجربه مجازی سه بعدی را برای کاوش و جستجو به مالکان و بازدیدکنندگان ارائه می دهد. این بازی، بهنوعی آینده را به نمایش میگذارد و شبیهسازی سال 2620 است. شما میتوانید برای کسب درآمد از این بازی، به خریدوفروش زمینهای مجازی هم بپردازید.

میتوانید با دوستانتان در اقصینقاط دنیا دور هم جمع شوید و گپ بزنید. نکته جالبتوجه درباره این پلتفرم این است که همه چیز در آن بر اساس توکن ENJ انجام میشود. برخلاف بازیهای ویدیویی، تغییراتی که توسط کاربران در متاورس ایجاد میشود به صورت آنی توسط دیگران قابل مشاهده خواهد بود و به صورت دائمی باقی خواهد ماند. برای مثال، متاورس دیسنترالند دارای 90601 قطعه زمین است و در متاورس سندباکس 166464 قطعه زمین وجود دارد.

متاورس یک دنیای مجازی است که شما با استفاده از یک سری وسایل مخصوص شامل عینک واقعیت مجازی و سایر لوازم جانبی به آن متصل خواهید شد و باعث میشود فکر کنید واقعاً درون آن یا به عبارتی عضوی از این دنیا هستید. پر از جوامع مجازی و شبکه های اجتماعیست که از دستگاه های مختلف به آنها دسترسی دارید. این موضوع به این معنی است که حدود نیمی از مردم جهان نیاز مبرم به استفاده از اینترنت برای ارتباطات و انجام فعالیتهای اقتصادی خود دارند. به یاد داشته باشید که شما برای ایجاد NFT در این برنامه، به ابزار Terra Forma نیاز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید