دیگر سیب زمینی هم نمیشود خرید! / افزایش عجیب قیمت سیبزمینی در بازار

شرکت فیسبوک هر روزه از تلاش های جدید خود در زمینه متاورس رونمایی می کند که شما هم می توانید در این بخش فعالیت خود را آغاز کنید. حال اگر این مغز دختر هم باشد چه شیرین می شود. اما برای کسانی که نمیدانند این قابلیت چیست و چه کاربردی دارد، باید توضیح دهیم که وقتی iPhone خود را گم کنید یا کسی آن را به سرقت ببرد، از طریق Find My iPhone میتوانید لوکیشن آن را پیدا کنید. به طور کلی، هر چه یک سکه قدیمی کمیابتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. سیب زمینی کیلویی ۴ هزارتومانی به بالاتر از ۱۵ هزار تومان رسید.

یک پلتفرم بازی که حالا ارزانترین زمینهایش بیشتر از 10 هزار دلار قیمت دارند. آن طور که همشهری آنلاین گزارش داده، اکنون میوه فروشیهای سطح شهر هر کیلوگرم سیب زمینی را به نرخ ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان به مشتریان عرضه میکنند. پس از اینکه وارد تنظیمات شدید، بخش General را باز کنید. پس از وارد شدن به بخش General، صفحه را تا آخر به سمت پایین اسکرول کنید تا به گزینه Transfer or Reset iPhone برسید. در بخش Transfer and Reset iPhone گزینهی Erase All Content and Settings را لمس کنید.

14- روی گزینه پاک کردن همه محتوا و تنظیمات Erase All Content and Settings ضربه بزنید. به این فرایند، ریست فکتوری گفته میشود و انجام دادن آن بسیار ساده و راحت از طریق بخش تنظیمات یا Settings قابل انجام است. پس از بار دهم، دسترسی شما بهصورت کامل سلب میشود. گوشیهای آیفون به شما اجازه میدهند که 5 بار بهصورت پیدرپی، پسورد نادرست را وارد کنید. زمانی که به اتمام رسید، یک صفحهی خوشامدگویی در برابر شما نمایش داده خواهد شد که به شما (و یا صاحب جدید آن) اجازه خواهد داد تمام تنظیمات دستگاه را از اول انجام دهید.

امیدوارم خداوند روحت را آرام کند. زمانی که وارد Apple ID خود شدید، مسیر Find My و سپس Find My iPhone را دنبال کنید و سوییچی که برای این ویژگی وجود دارد را غیرفعال کنید. این مطلب را نیز بخوانید: چگونه تنظیمات شبکه آیفون خود را ریست کنیم؟ تولدت را به تو و پدرت تبریک میگویم. تولدت رو بهت تبریک میگم.

دیدگاهتان را بنویسید