زیباترین پیام تبریک تولد برای عشقم

اما در صورتی که در گوشی خود اطلاعات مهم داشته باشید، میتوانید از آن ها بک آپ بگیرید و در کامپیوتر یا لپ تاپ خود ذخیره کنید. گاهی برای برطرف کردن مشکلات گوشی لازم است تمام اطلاعات آن را پاک کنیم یا اصطلاحا آن را ریست کنیم. شما با استفاده از این پست آموزشی می توانید با دو روش به ریست فکتوری کردن گوشی خود بپردازید، هم از طریق آیتیونز می توانید این کار را انجام دهید و هم می توانید گوشی خود را به کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی متصل کنید.

بر روی دکمه قرمز رنگ Erase iPhone کلیک کنید تا ریست فکتوری آیفون شما آغاز شود. در منوی ظاهر شده گزینهی General را انتخاب و در انتهای صفحه بعد به آهستگی بر روی دکمهی Reset ضربه بزنید. بیشتر ما تجربه فکتوری ریست کردن گوشیهای تلفن همراه را داریم؛ چه آن زمان که گوشی های جاوا روی بورس بودند و چه حالا که گوشی های آیاواس و اندروید بخش بسیار عظیمی از بازار را گرفته اند. شاید. اگرچه مدتی پیش خرید و فروش سکههای تقلبی گزارش شده بود، اما موضوعی که بیشتر از همه برای سکههای وکیومشده وجود دارد، خالصنبودن سکه یا وزن کمتر است.

برای خرید و مشاهده قیمت سکه های قدیمی اشکانی لطفا از کالاهای موجود در ایسام دیدن فرمائید. اشرفیهای احمدشاه با ورود سکه طلا در دوران پهلوی از رونق افتادند و تنها بهعنوان یادگاری در مجموعههای خصوصی نگهداری شدند. این کاربران با انتقاد از گرانیها میگویند مردم تنها توانایی خوردن سیب زمینی با تخم مرغ آب پز را داشتند که با همت مسئولان ذیربط حالا دیگر توانایی خرید هیچ یک و بسیاری از اقلام اصلی را نیز ندارند. همیشه روز تولد اطرافیان و عزیزان مان جزء مناسبت های مهم حساب می شود و کمترین کاری که می توانیم برای تبریک تولد آن ها در چنین روزی انجام دهیم این است که با پیامی شادی را برای شخصی که تولد اوست به ارمغان بیاوریم.

می­توانید این متن تبریک تولد را روی تکه ­های تزئینی چاپ کنید و آنها را در اطراف محل جشن آویزان کنید، آنها روی کارت­های دعوت جشن تولد استفاده کنید یا این عبارات و متن تبریک تولد را به هر طریقی که مایل هستید استفاده کنید. نزدیک به بالای صفحه بر روی گزینه آبی رنگ Erase All Content and Settings ضربه بزنید تا یک پنجره شبیه به تصویر زیر باز شود. زمان مشاهده صفحهی home به آهستگی بر روی منوی اصلی تنظیمات ضربه بزنید. اگر این فرآیند درست انجام شده باشد بعد از بالا آمدن دوبارهی گوشی، دوباره دستیار راهاندازی iOS را مشاهده میکنید که به شما امکان بازگردانی نسخهی پشتیبان یا ادامه دادن فرآیند برای اجرای یک نسخهی جدید را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید