سید احمد خاتمی: طرح صیانت نه به بار است نه به دار – ایسنا

رگولاتوری و در لایه اجرا و تعیین تکلیف برای اجرا کار این نهاد ها با این سطح و با این ترکیب نیست و نخواهد بود. در این سریال اژدها و موجودات دیگر وجود دارند، در حالی که سریال Vikings یک درام تاریخی است و در تاریخ ثبت شده است. این ماده تصریح میکند که عرضه و فعالیت خدمات پایه کاربردی در فضای مجازی منوط به رعایت قوانین کشور، ثبت در درگاه خدمات پایه کاربردی و اخذ مجوز فعالیت خدمات اثرگذار پایه کاربردی داخلی و خارجی است.

در فیلم بالا که توسط یکی از طراحان طرح صیانت از حقوق کاربران منتشر شده، ما میشنویم که آقای عبادی بحث عدم فیلترینگ گوگل و … به طور خلاصه ما یک سال پس از تصویب این قانون به هیچ عنوان دسترسی به جیمیل، گوگل، آپدیت های اندروید و ویندوز و … مثلا گوگل ، فیسبوک ، یاهو و بقیه سرویس ها اول از همه باید به ایران بیایند و در یک کارگروه شرکت های خودشان را ثبت کنند، پس از ثبت مجوز فعالیت بگیرند و پس از گرفتن مجوز ثبت یک نماینده باید در ایران داشته باشند تا به محض اینکه هر اتفاقی در همان پلتفرم افتاد، نماینده آنها پاسخگو باشد.

البته در یکی دیگر از بند های آن آمده اگر تحت شرایطی خاص ممکن بود این مهلت ثبت تا ۸ ماه افزایش یابد. یکی دیگر از بند های جذاب طرح صیانت از کاربران ، این است که سهم ترافیک هر یک از خدمات کاربردی پایه داخلی باید بیشتر از سهم ترافیک خدمات پایه کاربردی خارجی باشد.

در این میان برخی مدافعان این طرح با وجود ماده ۲۷ تاکید دارند که طرح یادشده نه بر مبنای فیلترینگ بلکه برای رقابتپذیر کردن و تقویت سرویسهای اینترنتی داخلی طراحی شده است و این یعنی محدود کردن پلتفورمهای خارجی! بنابرین طلا به عنوان یک عنصر کلیدی در این کارزار به میان می آید و قیمت آن به طبع با افزایش روبرو خواهد شد. حال اینکه اغلب خانواده و فست فودی ها برای طعم دار کردن سیب زمینی سرخ کرده و سوخاری از ادویه نمک و فلفل استفاده می کنند اما در این مقاله ما قصد داریم تا به شما چاشنی سیب زمینی را معرفی کنیم تا لذت خوردن این غذای خوشمزه را برای شما دوچندان نماییم، تا طعم خوشی را بدون به جان خریدن مضرات انواع سس ها تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید