طرح صیانت از فضای مجازی چیست؟

در این داستان، دو نفر راننده تحویل کالا برای نجات خود از یک ویرانشهر سرمایهداری، در دنیای متاورس سفر میکنند. وی با اشاره به دغدغههای اقتصادی اینترنت، ادامه داد: ادعا میکنم که در صورت تصویب این طرح، قیمت تمام شده اینترنت برای مردم به یک دهم قیمت فعلی میرسد و اینترنت با بالاترین کیفیت ارائه میشود. به جرات میتوان گفت که بدترین کیفیت اینترنت در ایران ارائه میشود. رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از لحاظ امنیت نیز مشاهده میکنید که امنیتی که اینترنت برای ما دارد بدترین نوع امنیت است. وی ادامه داد: تمامی این مسائل تکلیف وزارت ارتباطات در پروژه شبکه ملی اطلاعات بوده که آن را انجام نداده است و از آنجایی که برای آن قانونی وجود نداشته ما در مجلس برای آن قانون وضع میکنیم.

همچنین شما میتوانید، برای خرید ارزهای دیجیتال متاورس از صرافی ارز دیجیتال پی سی ام استفاده کنید. یا حتی شما میتوانید به کمک آواتار «Avatar» یعنی یک نسخه شبیهسازی شده از خودتان، در رویدادهایی از این دست شرکت کنید. در این مقاله با آخرین اخبار، شامل تریلر و تاریخ اکران و معرفی سریال والهالا ، با شما همراه میشویم.

به گزارش خبرنگار مهر، طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیامرسانهای اجتماعی که به تازگی در مجلس اعلام وصول شده است با واکنشهای مختلفی همراه شده است. حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در گفتگو با خبرنگار مهر، جزئیات طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیامرسانهای اجتماعی، دلایل پرداختن به این موضوع و منافعی که میتواند برای کاربران فضای مجازی به همراه داشته باشد را تشریح و از این طرح دفاع کرد. رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در مورد یکی از بخشهای طرح صیانت از فضای مجازی که مدیریت اینترنت را در درگاه ورودی کشور (گیت وی) از وزارت ارتباطات گرفته و به نیروهای مسلح واگذار میکند، توضیح داد و گفت: در مورد این موضوع مثالی از وزارت راه می زنم.

وی با اشاره به وضعیت قیمت اینترنت در ایران با بیان اینکه کاربران ایرانی بیشترین هزینه را بابت اینترنت پرداخت میکنند، گفت: از لحاظ قیمت اینترنت نیز ما داریم بیشترین هزینه را بابت اینترنت پرداخت میکنیم و دولت در ارتباط با این موضوع چندهزار میلیارد تومان سالانه برداشت میکند و در کنار آن باز هم از مردم برای اینترنت، مالیات دریافت میکند. وی با بیان اینکه ما در این طرح تمام همت مان دفاع از حق مردم در فضای مجازی است، گفت: امروز این سوال مطرح است که آیا خدماتی که در فضای مجازی به مردم ارائه میشود در حد و اندازه آنها است یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید