طرح صیانت چیست؟

از آنجایی که مفهوم متاورس خود هنوز در حال رشد است، چندین تعریف برای توصیف آن وجود دارد. زمانی که فرآیند بازگردانی به تنظیمات کارخانه که البته ممکن است تا چند دقیقه طول بکشد کامل شد، مطمئن شوید که آیفون شما به تنظیمات اصلی و پاسه خود بازگشته است. • پس از آن گزینه Erase Now را انتخاب نموده و در صورتی که هنوز از اطلاعات خود نسخه پشتیبانی تهیه نکرده اید حتما گزینه Backup Then Erase را انتخاب نموده تا قبل از آن که اطلاعات حذف شوند از آن ها بکاپ گرفته شود. هنوز هم نمی توان در مورد بازیگرانی که نقش این شخصیت ها را ایفا می کنند صحبت زیادی کرد.

او در ادامه به نقدهای دیگر این طرح اشاره کرد و گفت: نکتهی بعدی بحث حضور بخش خصوصی است، در برخی موارد ورود بخش خصوصی موفق بوده و در برخی هم مثل جویشگر، بخش خصوصی نمیتواند به تنهایی موفق شود و نیازمند حمایت ویژه دولت است. از این موارد میتوان به هک کردن iOS جهت پیدا کردن گذرواژه و یا تغییر مستقیم آن، اشاره کرد. به طوریکه فقط با حرکت انگشتان میتوان پیامک ارسال کرد. وکیلیان با توضیح دربارهی بحث طرح نظام مجوزدهی گفت: در آنجا این بحث مطرح شده که چون تعداد ارائهی این خدمات خیلی زیاد است و اگر بخواهند به همه مجوز دهند، حجم کار زیاد میشود.

این پژوهشگر سیاستگذاری فضای مجازی با اشاره به بحث پلتفرمهای خارجی و لزوم همکاری آنها با کشور گفت: نباید نادیده گرفت که اینستاگرام یا توییتر و … یک راهکار این بود که مجلس یک رگولاتورِ بخشی درست کند و یا مسئولیت آن را به کمیسیون مجلس و شورای عالی فضای مجازی بسپارد.

این پلتفرمها آنقدر قدرت داشتند که رئیس جمهور مستقر در کاخ سفید را حذف رسانهای کردند. این باشکوه ترین، بر شما خجسته باد . به عبارتی پلتفرمها الان میتوانند هرکسی را در هر جایی حذف کنند و این یک دعوای حقوقی در آمریکاست که حدود اختیارات پلتفرمها در حوزهی آزادی بیان کجاست. و امیدوارم که بهترین روز را داشته باشی. امیدوارم روز تولدت سرشار از شادی باشد و روز خوبی در کنار دوستانت داشته باشی. از این رو بسیاری از صنایع در کشور ما در استان تهران به صورت فزاینده ای رشد نموده اند. اگر دولت میخواهد به این مباحث ورود کند میتواند تصمیم و برنامهی خود را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید