عکس نوشته درباره وفاداری سگ – تــــــــوپ تـــــــــاپ

همانطور که زندگی امروز بدون شبکههای مجازی و اینترنت تقریبا غیرممکن بنظر میرسد، در آیندهی بسیار نزدیک دورانی میرسد که متاورس هم جزئی جدانشدنی از زندگی روزمره خواهد بود. سیر تکاملی واژه متاورس و دنیای مربوط به آن را میتوان در یک سری مراحل تاریخی در نظر گرفت. بعد از اینکه بنا به سلیقه و شرایط خود با تکیه بر هر یک از روش های نام برده شده از اطلاعات گوشی خود بکاپ گرفتید، میتوانید پروسه فکتوری ریست (Factory Reset) را آغاز کنید که در ادامه نحوه انجام آن را برایتان شرح میدهیم.

بنابراین اگر قصد ندارید که اطلاعات گوشی خود را از دست بدهید یا تمایل دارید یک نسخه پشتیبان از اطلاعات فعلی را ذخیره نموده و بدین ترتیب در صورت نیاز در آینده آن اطلاعات را مجددا ریستور کنید، حتما قبل از فکتوری ریست کردن گوشی آیفون از آن یک فایل پشتیبانی یا بکاپ تهیه کنید. شرکت پشتیبانی امور دام وظیفه ایجاد تعادل در بازار را دارد، چراکه به همان میزان که مدافع حقوق مصرفکنندگان است باید مدافع تولیدکنندگان هم باشد. خوب است که ما سبک شخصی خودمان را در این جملات اعمال کنیم و از طرفی هم در موقعیت های دیگر جواب های خوبی را به طرف مقابلمان بیان کنیم.

با این کار باید صفحه ای باز شود که در آن خلاصه ای از وضعیت دستگاه شما در اختیارتان قرار می دهد. در این آموزش ما از آیفون با iOS 9 استفاده کردیم اما در آیپد نیز روش کار دقیقاً به همین شکل است. اگر آیفون شما قفل شده باشد میتوانید از روش زیر آن را ریست کنید. تا اینجا سعی کردیم برای شما مخاطبین عزیز نحوه ریست کردن آیفون را آموزش دهیم و امیدواریم مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

اما چطور باید فکتوری ریست آیفون (Factory Reset) را انجام دهیم؟ در ادامه این مطلب قصد داریم به صورت جامع به آموزش نحوه فکتوری ریست آیفون (Factory Reset) بپردازیم. ریست فکتوری آیفون قفل شده . با پایان مراحل بالا و انجام Restore گوشی، مشکل ریست فکتوری آیفون قفل شده بر طرف می شود. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این اطلاعات را بک آپ گرفته و دستگاه iOS خود را با ریست فکتوری به تنظیمات کارخانه یا اولیه بازگردانید. در نظر داشته باشید که فکتوری ریست (Factory Reset) آیفون منجر به از بین رفتن تمام اطلاعات گوشی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید