قیمت سکه و طلا در سال 99

متاورس با هدف انتقال زندگی روزمره به دنیای مجازی طراحی شده است. درحال حاضر متاورس یکی از ترندهای اصلی بازار ارزهای دیجیتال است که تقریبا همهجا به گوش میرسد. وی در پاسخ به سوال دیگر تسنیم اظهارداشت: با اقدامات تنظیم بازاری قیمت سیب زمینی تا هفته آینده در میادین میوه و تره بار به کمتر از 8 هزار تومان و در بازار کمتر از 10 هزار تومان خواهد رسید. قیمت سکه و طلا در بازار همواره مورد توجه مخاطبان قرار داد. ۱۳ مارس ۲۰۰۸: قیمت طلا برای نخستین بار در تاریخ به بیش از ۱۰۰۰ دلار رسید.

ماده ۲۰- در مواردی که از پیامرسان اجتماعی بهعنوان وسیله ارتکاب جرم استفاده شود و در این قانون برای عمل مزبور مجازاتی پیشبینی نشده باشد، مطابق قانون جرایم رایانهای و سایر قوانین و مقررات جزایی مربوطه عمل خواهد شد. تبصره: چنانچه مرتکب از این بابت وجهی تحصیل کرده باشد، علاوه بر مجازات مقرر در این ماده به ضبط عوائد حاصل از جرم محکوم و چنانچه این جرم را بهعنوان حرفه خود انتخاب کرده باشد به جزای نقدی تا دو برابر مال تحصیل شده محکوم خواهد شد. مثلا گوگل ، فیسبوک ، یاهو و بقیه سرویس ها اول از همه باید به ایران بیایند و در یک کارگروه شرکت های خودشان را ثبت کنند، پس از ثبت مجوز فعالیت بگیرند و پس از گرفتن مجوز ثبت یک نماینده باید در ایران داشته باشند تا به محض اینکه هر اتفاقی در همان پلتفرم افتاد، نماینده آنها پاسخگو باشد.

ماده ۱۹- هر شخصی مبادرت به عرضه، خریدوفروش «رمز ارز» بدون مجوز بانک مرکزی نماید حسب مورد به مجازاتهای مقرر در مواد ۱۸ و ۱۸ مکرر قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز محکوم میشود. در یکی از بند ها خدمات پایه کاربردی، به صورت کامل مشخص شده که چه خدماتی هستند و وقتی شما آن بند را مطالعه کنید؛ متوجه خواهید شد که همه کسب و کار ها جزو دسته خدمات پایه کاربردی هستند، از دیجی کالا و بقیه فروشگاه های اینترنتی گرفته تا آپارات و VOD های مختلف جزو این دسته هستند. ماده ۱۸- هرگونه افشا، دسترسی، پردازش یا در دسترس قرار دادن دادهها و اطلاعات شخصی کاربران بدون رضایت صریح آنها در پیامرسانهای داخلی و خارجی جز در موارد مصرح در قانون جرم بوده و مرتکب حسب مورد به حبس و جزای نقدی درجه ۶ محکوم خواهد شد.

در یکی از تبصره های طرح صیانت کاربران آمده است که اگر یک وبسایت، یک درصد ترافیک ورودی های آن کاربران ایرانی باشند خدمات پایه کاربردی به حساب می آید و میتوان بر روی آن قوانینی را تصویب کرد که باعث محدود کردن یا جلوگیری از کار آن وبسایت شود. خبرمهم: واکنش معاون سابق وزارت ارتباطات به تصویب طرح صیانت: انالله و اناالیه راجعون. یکی دیگر از بند های طرح صیانت ملی رصد و پایش گذرگاه های مرزی است، خب این مورد به چه معناست؟ البته در یکی دیگر از بند های آن آمده اگر تحت شرایطی خاص ممکن بود این مهلت ثبت تا ۸ ماه افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید