قیمت طلای ۱۸عیار – فرصت امروز

تعداد قطعه زمین در هر متاورس متفاوت هست. چندی پیش قطعهای زمین در این پلتفرم، به ارزش بیشتر از 2 میلیون دلار معامله شد؛ اما برای گشتوگذار در این دنیا، لزوماً نیاز به داشتن زمین ندارید. پس از خرید زمین مجازی ، این فضا معمولاً یک تجربه مجازی سه بعدی را برای کاوش و جستجو به مالکان و بازدیدکنندگان ارائه می دهد. بسترهایی نظیر دیسنترالند و سندباکس هم برای ورود به متاورس به شما پیشنهاد می شوند که در نهایت این شما هستید که باید از بین این گزینه ها یکی را انتخاب کنید.

شرکت فیسبوک هر روزه از تلاش های جدید خود در زمینه متاورس رونمایی می کند که شما هم می توانید در این بخش فعالیت خود را آغاز کنید. در مقابل، برخی از کمپانیها همین حالا هم متاورسهایشان را در معرض عموم قرار دادند. وجه تمایز OVR با عموم متاورسهای دیگر، محدود بودن دنیای آن است! در مجموع برخی از مهم ترین مشخصه های یک کالا که بتوان آن را به عنوان یک دارایی پایه مطلوب برای معاملات گواهی سپرده کالایی منظور کرد عبارتند از : استانداردپذیری کالا، قابلیت ماندگاری کالا برای یک دوره زمانی قابل قبول، وجود مازاد عرضه برای کالا و قابلیت تفکیک کالا به محموله های استاندارد.

با راه اندازی این بازار گروه های مختلفی از افراد با انگیزه های متفاوت می توانند در بازار آن حضور داشته باشند. اولین کاری که می­خواهید انجام دهید این هست که یک کیف پول دیجیتالی نصب نموده و رمز ارزهای خودتون رو در داخلش ذخیره نمایید؛ بعدش می توانید زمین­های مجازی را با کوین­های مناسب خریداری کنید. جالب است که این عدد نصف GDP چین و حدود یکسوم GDP آمریکا است. همچنین اگر سؤالی در این زمینه دارید، باز هم میتوانید آن را با ما مطرح کنید تا پاسختان را بدهیم.

این متاورس هم مثل همه متاورسها و ماهیتی که باید داشته باشند، غیرمتمرکز است. این موقعیت برای کسانی که در زمینه تولید محتوا فعالیت میکنند عالی است. باعث افتخار ماست که به عنوان مجموعهای پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال، این فضا را به شما همراهان عزیز معرفی کنیم و حضور در بخشهای مختلف و نحوههای کسب درآمد از این فرصت جدید را به شما آموزش بدیم. اما یکی از اصلیترین دلایلی که فکر هرکس را به سمت متاورسها میبرد، بحث سرمایهگذاری و کسب سود است! در رابطه با این موارد واقعیت مجازی بودن کاملاً درست است؛ اما متاورس بودن درست نیست.

دیدگاهتان را بنویسید