مجله اینترنتی آبلیمو – مطالب – متن تبریک تولد رسمی و

متاورس همچنین میتواند اقتصاد خودش را داشته باشد. سکه ۱روزه در واقع یک گواهی است که در طول مدت ۱ روز نزد بانک رفاه قابل نقدشدن به سکه طلا را دارد. برای بدست آوردن قیمت ریالی کافیست قیمت دلار را به ریال در عدد مربوطه ضرب کنیم تا به ارزش واقعی که در واقع همان ارزش وزن طلای بکار رفته در ساخت یک سکه است را بدست بیاوریم. توصیه میکنیم در هنگام خرید طلای دسته دوم، به نکات مهم تشخیص طلای اصل از بدل، توجه کنید. ۱۷ مارس ۲۰۰۸: قیمت طلا به بیش از ۸۰/۱۰۳۰ دلار رسید.

افزایش تنش در خصوص برنامه هستهای ایران و کاهش ارزش دلار تاثیر زیادی در افزایش قیمت طلا داشت. ژوئن ۲۰۰۶: قیمت طلا با ۲۶ درصد کاهش به ۵۴۳ دلار رسید. اول دسامبر ۲۰۰۹: قیمت طلا برای نخستین به بالای ۱۲۰۰ دلار رسید. سوم دسامبر ۲۰۰۹: قیمت طلا به بیش از ۱۰/۱۲۲۶ دلار رسید. مه ۲۰۰۶: قیمت طلا به بیش از ۷۳۰ دلار در هر اونس رسید.

فوریه ۲۰۰۳: قیمت طلا به بالاترین حد خود در چهار سال و نیم قبل از آن رسید. ۷ اکتبر ۲۰۱۰: قیمت جهانی طلا به بیش از ۱۳۶۰ دلار رسید. آوریل ۲۰۰۶: قیمت جهانی طلا از مرز ۶۰۰ دلار گذشت و به بالاترین رکورد خود از سال ۱۹۸۰ رسید. خریدار هم قبول میکند که همان مقدار سکه را در زمان مشخص با قیمت امروز بخرد. شادترین جشن تولدها را برایت آرزو دارم و سال فوقالعادهای داشته باشی!

۷ نوامبر ۲۰۰۷: قیمت طلا به بیش از ۴۰/۸۴۵ دلار رسید که این رقم در ۲۸ سال گذشته بی سابقه بوده است. بررسی قیمت جهانی طلا در ۵۰ سال گذشته جریان شناسی تاریخی بازار طلا از سال ۱۹۷۱ نشان میدهد قیمت جهانی طلا طی ۳۹ سال ۴۰ برابر شده و از ۳۵ دلار در این سال به ۱۴۱۴ دلار در نوامبر ۲۰۱۰ رسیده است. تا به اینجا داستان شروع متاورس را بررسی کردیم و دیدیم که بسیاری از اتفاقاتی که در سالهای قبل روی داده، در راستای اهدافی بوده که میتواند در دنیای متاورس برآورده شود.

دیدگاهتان را بنویسید