وایکینگ ها چه کسانی بودند و چگونه از بین رفتند -پارسی کانادا

«طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی» و «طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی» هم نامهای دیگر طرحی بودند که واکنشهای مختلفی را در جامعه به همراه داشت. رویداد۲۴ در جلسه صبح امروز کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای حقوق کاربران در فضای مجازی از نسخه جدیدی از این طرح رونمایی شد. اما پس از اصلاحات صورت گرفته همچنان نگرانی های زیادی در خصوص طرح صیانت از کاربران فضای مجازی وجود دارد. مفاد طرح صیانت از کاربران فضای مجازی چیست؟

پس از ارائه طرح صیانت از کاربران فضای مجازی یا همان طرح ساماندهی فضای مجازی موجی از نگرانی در بین بین افراد جامعه شکل گرفت. در این ماده اینگونه عنوان شده است که : عرضه و فعالیت خدمات پایه کاربردی در فضای مجازی منوط به رعایت قوانین کشور، ثبت در درگاه خدمات پایه کاربردی و اخذ مجوز فعالیت خدمات اثرگذار پایه کاربردی داخلی و خارجی است. الف: هر شخصی بدون رعایت مفاد ماده دو این قانون مبادرت به عرضه و ارائه پیامرسان اجتماعی نماید و با نقض تدابیر مسدودسازی موجبات دسترسی به آنها را فراهم آورد به حبس یا جزای نقدی درجه شش یا هر دو محکوم میشود.

سیب زمینی ها را به صورت داغ میل کنید تا لذتی دو چندان از آن کسب کنید. اما نکته دیگری که در این ماده وجود دارد این است که در صورت فیلترینگ اینستاگرام کسب و کار های ایرانی چگونه باید مشتریان خارجی خود را جهت استفاده از اپلیکیشن های ایرانی جایگزین ترغیب کنند و ممکن است دچار ضرر و زیان شوند. اما چیزی که مشخص است این است که طرح صیانت از کاربران فضای مجازی توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شده و در اختیار شورای نگهبان قرار گرفته است.

در صرت اجرایی شدن طرح صیانت از کاربران فضای مجازی ممکن است اتفاقاتی که در زیر به آن ها اشاره میکنیم برای کاربران ایرانی رخ دهد. اما چیزی که از اولین حمله آنها ثبت شده و در بالا به آن اشاره شد از سال 793 شروع میشود. عرب هاشمی | شهرآرانیوز؛ پرحاشیهترین طرح مجلس به نظر میرسد در آستانه تصویب قرار گرفته است؛ طرحی که از پاییز ۱۳۹۷با عنوان «ساماندهی پیامرسانهای اجتماعی» متولد شد، اما در فرایند سهسالهای که تاکنون طی کرده، بارها تغییرنام داده است. در پیشنویس جدید این طرح، درباره ممنوعیت واردات ابزارهای الکترونیکی که نسخه پیش فرض نرم افزار خارجی را داشته باشند، به جای ممنوعیت واردات، کمیسیون میتواند تا ۳۵ درصد عوارض ورودی آن را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید