و همه رویاهایت به حقیقت بپیوندد

تا به اینجا داستان شروع متاورس را بررسی کردیم و دیدیم که بسیاری از اتفاقاتی که در سالهای قبل روی داده، در راستای اهدافی بوده که میتواند در دنیای متاورس برآورده شود. به یک ساعت فروشی لوکس میرسید و علیرغم میل باطنیتان که ورود به فروشگاه و دیدن ساعتهای آن است، نمیتوانید این کار را انجام دهید؛ چراکه مغازه بسته است.

چون ساعت شما منحصربهفرد است. برنامه متاهیرو، اسکن سهبعدی شخصیتها را در اختیار شما قرار میدهد که میتواند بسیار جالب و جذاب باشد. چه این کار را با جشن تولد گرفتن یا برنامه ریزی برای شام خوردن در رستوران محبوب و مورد علاقه­ فردی که روز تولد او هست انجام دهید، در هر صورت، دادن کارت تبریک تولد به چنین فردی با متن تبریک تولد بسیار زیبا و شایسته یک رسم محسوب می­ شود. چه دنبال متن تبریک تولدی باشید که با گفتن آن شخص از خنده روده بر شود یا یک جمله­ احساسی آرامش بخش گریه آور باشد، این متن­ها و عبارات شروع عالی برای این کار محسوب می­شود.

وقتی حواسشون پرته و تلاش میکنن تا این عدد زیاد رو بشمارند، میتونی یک تکه از کیک اونها را برداری. خب این هم از تمام اطلاعات موجود راجعبه متاورسها! در این حالت، حتی سازندگان بازی یا متاورس هم نمیتوانند NFT شما را تصاحب کنند؛ در عین حال، امکان فروش آن در مارکتپلیسهای مخصوص و البته خرید NFTهای دیگر برایتان فراهم خواهد بود. رابطه قیمت طلا و دلار: طلا و دلار آمریکا همبستگی منفی دارند به این معنی که روال معمول رشد قیمت طلا با افت ارزش دلار همراه خواهد بود و تقویت شاخص دلار نیز منجر به افت بهای فلز زرد می شود.

قطعا کسی که روز تولدش هست از اینکه چقدر او را دوست دارید و ارزش او را درک می­کنید اطلاع دارد، اما اینکه در روز تولد این مورد را به آنها یادآوری کنید ضرری ندارد. امسال، متن تبریک تولد را با چند کلمه­­ اضافه ­تر بگو طوری که هیچ کس فراموش نکند.

دیدگاهتان را بنویسید