پشت پرده افزایش عجیب قیمت سیب زمینی

بدین ترتیب تمامی دیتای گوشی و یا تبلت شما بهصورت دائم و کامل پاک شده و بنابراین دستگاه شما به حالت اولیه خود بازمیگردد. بدین ترتیب دادهها و اطلاعات موجود در فایل بکاپ شما، جایگزین اطلاعات فعلی شما میشوند. بدین ترتیب، اطلاعات قبلی دستگاه شما پاک شده و اطلاعات موجود در فایل بکاپ انتخاب شده، با آن جایگزین میشوند. در آیفون 8، آیفون ایکس و بالاتر: کلید افزایش حجم صدا را فشار داده و سریعا آن را رها کنید. سپس باید کلید کاهش حجم صدا را فشار داده و سپس آن را نیز سریعا رها کنید. گزینه موردنظر را انتخاب کرده و سپس پسورد جدید را نیز تنظیم کنید.

اگر در یک کامپیوتر ویندوزی نیز آیفون و یا آیپد خود را با iTunes همگامسازی کرده باشید، آنگاه با استفاده از یکی از فایلهای پشتیبان، میتوانید اطلاعات موجود در آن فایل را مجددا بازگردانی کرده و همچنین پسورد گوشی و یا تبلت خود را نیز ریست کنید. اگر آنقدر بدشانش باشید که پسورد فایل پشتیبان را نیز فراموش کنید، آنگاه باید به دنبال راهکاری جهت ریست کردن پسورد فایل پشتیبان iTunes خود بگردید. اگر یک اتصال اینترنت فعال نداشته باشید و یا اینکه دسترسی به Control Center را در صفحه قفل، غیرفعال کرده باشید، آنگاه این روش نیز برای شما کارساز نخواهد بود.

پس از وارد شدن به صفحه Recovery Mode، آنگاه iTunes و یا Finder صفحهای را به شما نمایش داده که در آن 2 گزینه “Restore” و “Update” وجود دارند. به محض اینکه کار سرخ کردن کراکت ها تمام شد، باید آن ها را سرو کنید. همچنین گذرواژه دستگاه شما نیز پاک شده و میتوانید که مجددا از آن استفاده کنید.

این روزها قیمت سیب زمینی نیز رشد تقریبا ۲ برابری داشته و شهروندان ایرانی ضمن تاسف از افزایش روزافزون قیمت اقلام خوراکی و عدم نظارت صحیح در بازار میوه و ترهبار، از این موضوع با عنوان سیب زمینیهای لاکچری یاد میکنند.کاربرانی نیز به دلیل گرانی غیرعادی اقلام مصرفی روزانه خود مانند سیب زمینی، تخم مرغ و برنج این محصولات را لاکچری و برای قشر ضعیف حتی دست نیافتنی عنوان میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید