چگونه آیپد یا آیفون را ریست و به تنظیمات کارخانه بازگردانیم – موبایل کمک

بااینحال، برای اطلاع از بهترین پروژه های متاورس خوب است بدانید که ترا ویرچوا کالکت نوعی دنیای مجازی در نظر گرفته میشود که همه چیز آن درباره NFT هاست. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی. نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. دقیقا در همین مقطعی که به حق در استوری های همه ما صحبت از کرونا و خرید واکسن کرونا است، یک طرحی با نام طرح صیانت کاربران در مجلس ایران درحال تصویب است که نهایتا در دو الی سه سال آینده چیزی به نام اینترنتی که همه ما میشناسیم وجود نخواهد داشت.

ب: متخلف از اجرای مسدودسازی پیامرسانهای غیرقانونی موضوع ماده دو این قانون به انفصال از اشتغال دولتی از شش ماه تا دو سال محکوم میشود. تبصره «۱» وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موظف است طی سه ماه پس از تصویب این قانون فهرست خدمات قابلارائه توسط دستگاههای اجرایی موضوع این ماده در بستر پیامرسانهای اثرگذار داخلی را به هیئت ساماندهی و نظارت اعلام و هیئت ساماندهی و نظارت جهت اجرا ابلاغ نماید. دستگاههای اجرایی فوق موظفند، هرساله گزارش عملکرد این ماده را به هیئت ساماندهی و نظارت اعلام نمایند. تعیین و اعلام مصادیق فعالیت مؤثر بر عهده هیئت ساماندهی و نظارت خواهد بود.

ج: هر شخص با نقض تدابیر مسدودسازی در پیامرسانهای غیرقانونی فعالیت مؤثر داشته باشد. الف: هر شخصی بدون رعایت مفاد ماده دو این قانون مبادرت به عرضه و ارائه پیامرسان اجتماعی نماید و با نقض تدابیر مسدودسازی موجبات دسترسی به آنها را فراهم آورد به حبس یا جزای نقدی درجه شش یا هر دو محکوم میشود.

همه ما قبول داریم که در فضای مجازی و به طور کلی حوزه دیجیتال بسیاری خلا قانونی وجود دارد؛ اما تمامی این خلا ها باید اصولی و درست پر شود، نه با طرحی که تمامی مواردی که در اینهمه سال زیرساختی برای آن نبوده است در یک قانون گنجانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید