چگونه وارد متاورس شویم؟

تبصره «۵» هیئت ساماندهی و نظارت موظف است، دستورالعمل حمایت از تولید محتوای ایرانی اسلامی در پیامرسانهای داخلی را تهیه و بر اساس منابع مالی صندوق حمایت از محتوا و پیامرسانهای داخلی حمایتهای لازم از این تکلیف را به عمل آورد. پرداخت هرگونه وجهی از محل صندوق حمایت از محتوا و پیامرسانهای داخلی برای دبیرخانه به هر شکل و به هر نحو ممنوع است و در حکم تصرف غیرقانونی در وجوه و اموال دولتی است. نیل استیونسن (Neal Stephenson) اولین بار در کتاب خود به نام سقوط برف (Snow Crash) در سال ۱۹۹۲ از واژه متاورس استفاده و آن را یک دنیای مجازی سه بعدی متشکل از آواتار مردمان واقعی توصیف کرد.

لزوم حمایت از تولیدات داخلی و صیانت از حقوق کاربران که به دلیل خلأ قانونی در معرض آسیب و نقض شدید قرار دارد و نیز تأثیرات مختلف اقتصادی، اجتماعی، امنیتی، فرهنگی و سیاسی پیامرسانهای اجتماعی به عنوان یک زیرساخت نرم افزاری، ارائه طرح قانونی صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیامرسانهای اجتماعی با هدف اعمال حاکمیت و حمایت از حقوق کاربران را ضروری ساخته است.

تبصره «۶» هیئت ساماندهی و نظارت موظف به نظارت بر پیامرسانهای داخلی و خارجی و تصمیمگیری درباره ادامه فعالیت آنها بر اساس مصوبات شورای عالی فضای مجازی است و ضمن رسیدگی به تخلفات در صورت اطلاع از وقوع جرم، موارد را به قوه قضائیه جهت اقدام مقتضی ارجاع خواهد داد. واقعیت مجازی «Virtual Reality» که به اختصار به آن «VR» گفته میشود، به یک دنیای دیجیتالی اشاره دارد که کاربر میتواند به آن ورود کرده و با اشیاء و اتفاقات موجود در آن ارتباط برقرار کند. برای هارد ریست آیفونهای ذکر شده باید همزمان دکمه اسلیپ در سمت راست دستگاه و دکمه دایرهای هوم جلوی دستگاه را فشار داده و نگهدارید تا آیفون شما خاموش شود و با نمایش لوگوی اپل، دوباره راهاندازی شود.

۷ اوت ۲۰۰۹: بانکهای مرکزی اروپا توافق نامه مربوط به محدود کردن فروش طلا را به مدت ۵ سال دیگر تمدید کردند. در قرون وسطی نیز برخی شاهان با تصور اینکه فلزی که این چنین نادر و کمیاب است حتما برای سلامتی مفید است، در نوشیدنی ها و خوردنی ها از گرد یا پوسته طلا استفاده می کردند. در این مقاله با معرفی سریال والهالا با شما بودیم. نحوه انتخاب و انتصاب دبیر هیئت ساماندهی و نظارت و سایر امور و ضوابط تشکیل و اداره جلسات در نخستین جلسه آن هیئت به تصویب خواهد رسید. فعالیت پیامرسانهای خارجی و داخلی اثرگذار مشروط به تأیید هیئت ساماندهی و نظارت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید