30 متن و پیام تبریک تولد برادرزاده خاص و زیبا

متاورس چطور می تواند موفق شود؟ متاورس موضوع جدیدی نیست، بلکه مجموعهای از تکنولوژیها است که در کنار هم قرار گرفته است؛ همانطورکه ذکر شد واقعیت مجازی، هوشمصنوعی، واقعیت افزوده و بسیاری از تکنولوژیهای ارتباطی باید کنار هم قرار بگیرد تا فضایی تحت عنوان متاورس ایجاد شود که میتواند انقلابی برای نسل آینده تکنولوژی محسوب شود. در رتبه ی هشتم سریال های شیبیه وایکینگ ها تئودورز قرار دارد.اگر بیشترین چیزی که شما را به سریال وایکینگز جذب کرده بود نبرد های سهمگین و صدای برخورد سلاح ها ی دو ارتش بود ، حتما عاشق این سریال میشوید همان طور که اسم سریال به خوبی این موضوع را بیان میککند ،این سریال در خصوص گلادیاتوری به نام اسپارتاکوس است که به همراه دیگر گلادیاتور ها بر علیه امپراطوری روم شورش کردند.

این سریال داستان حکومت شاه بدنام انگلستان یعنی هنری هشتم را بیان میکند . در رتبه ی 12 سریال های شبیه وایکینگ ها white queen قرار دارد. شده است.اما اگر از ضعف ها چشم پوشی کنیم شاید تا حدودی بتواند در یادها بماند.ما می دانستیم که وایکینگ ها سرانجام به قوس های مختلف داستان آن خاتمه می بخشند ، و به طور معمول چنین بوده است ، “آخرین اقدام” سه داستان وایکینگ را به طور یکپارچه با هم ترکیب می کند.

مغول ها اگر پرخاشگر تر از وایکینگ ها نباشند ، از آنها کم تر هم نیستند. درحقیقت طلای سفید ترکیب فلزات دارای رنگ روشن تر با طلا است. پوست سیب زمینی ها به رنگ های زرد ، صورتی ، قهوه ای و قرمز در جهان موجود می باشد . یکی از این مواد سیب زمینی نیمه آماده است که برای تهیه سیب زمینی سرخ کرده بسیار مناسب است. سریال کمی در تاریخ انحراف ایججاد کرده است ، اما صحنه های نبرد ، کاراکتر های خاص و فیلم برداری زیبا آن را به گزینه ای مناسب برای هواداران سریال های وایکینگی تبدیل کرده است.

این سریال یک نقطه ی قوت بسیار خوب دارد. حتی اگر هزینه ی این امر اعدام ملکه ی انگلستان ، اعلان چنگ با پاپ و دنیای کاتولیک یا یک جنگ تمام عیار با اسپانیا باشد. درست است که این سریال تاریخی نیست و در دنیای مدرن طی میشود. این سریال روم را در بدترین دوران خود نشان داده است. روم امپراطوری بود که بیش از هر کشور دیگری با بربر ها و اقوام وحشی جنگیده بود. حوادث و هجوم های متعدد تمامیت و اقتدار کشور روم را تهدید میکند. این سریال نیز بیشتر تاکید بر حوادث واقعی و تاریخ واقعی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید