50 بهترین متن تبریک تولد (جدید و خارجی)

بازیگر ایرلندی، جاناتان ریس میرز (Jonathan Rhys Meyers)، پس از کار با هرست در 4 فصل از یک نمایشنامه تاریخی به نام تودورها که در نقش شاه هنری هشتم ظاهر شد، نقش بیشاپ هیهماند را در سریال وایکینگ ها پذیرفت. آندرسن ابتدا فعالیتش را در مدرسه به عنوان شرکت در کلاسهای نمایش شروع کرد و پس از آن در موزیکالها ظاهر شد. مطابق با افسانه، شاه ایلا (King Aelle) راگنار را به گودالی از مارهای سمی انداخت و او مرد، اما شواهد واضحی در مورد شخصی به نام شاه اکبرت (Ecbert) وجود ندارد، شخصی که رابطه نزدیکی با لودبروک در این سریال دارد.

در حالی که بسیاری از طرفداران سوگوار از دست دادن رگنار و خروج تراویس فیمل (Travis Fimmel) از سریال هستند، برخی معتقدند او ممکن است برگردد. اگر چه برخی از تصویربرداری از جنگجویان وایکینگ زن انتقاد کردهاند، در حال حاضر تأییدیه ژنتیکی از جنگجویان، در تاریخ وجود دارد. در حال حاضر آندرسون بیش از 1 میلیون فالوئر اینستاگرام دارد و طرفداران او را به عنوان آیوار بدون استخوان در سریال وایکینگ ها دوست دارند. لاثبروگ به این دلیل که پدر بسیاری از جنگجویان وایکینگ از جمله بیورن و آیوار بدون استخوان بود مشهور شد. آلکس هو آندرسن، زاده کپنهاگن دانمارک، قبل از بازی در نقش آیوار در سریال وایکینگ ها تقریبا ناشناخته بود.

بحثها و گمانهزنیهای زیادی پیرامون شخصیت تاریخی اما از نرماندی وجود دارد و نقش او در این سریال مطمئناً نقشی پررنگ خواهد بود. به نظر میرسد که شخصیت تاریخی داستان نسبت به ورژن شبکه تاریخ متفاوت است. از زمان اعلام ساخت اسپین آف سریال «وایکینگ ها»، اطلاعات اندکی در مورد داستان آن فاش شده است اما این بدان معنا نیست که نتوان حدس هایی درست در مورد داستان آن زد زیرا دستکم شخصیت های اصلی این داستان را می شناسیم و برای اطلاع از داستان «والهالا» می توان به سرگذشت واقعی این شخصیت ها و تاریخ وایکینگ ها نگاه کرد.

قبل از بازی در سریال Vikings، در فیلم Hedensted High ظاهر شد. بیشاپ هیهماند قبلا مهارتهای خود را در میدان جنگ ثابت کرده است، اما در فصل پنجم سریال وایکینگ ها او با چالشهای جدید آزمایش میشود؛ چالشهایی مانند اصلاح عنوانش در کلیسا و پنهان کردن عشقش نسبت به لاگرتا. سریال Game of Thrones یک نمایش فانتزی است. دوستی ما زیباتر است و برای همیشه جاودان می ماند تولدت مبارک بهترین دوستم. بروزرسانیهایی که به صورت مداوم از سوی اپل منتشر میشوند همیشه شامل بسیاری از بهبودها برای رفع ایرادات دستگاه میباشد و میتواند مشکل ریست شدن مداوم دستگاه شما را حل کند.

دیدگاهتان را بنویسید