قوانین رانندگی در جزیره کیش

اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش جزیره کیش سالانه با بیش از جذب ۲ میلیون نفر گردشگر جز بهترین مقاصد  تفریحی کشور محسوب میشود و به دلیل تفاوت هایی که نسبت به سرزمین اصلی دارد این جزیره را جذاب تر از چیزی میکند که فکرش را میکنید.

کسانی که به جزیره کیش سفر میکنند اغلب  با دیدن تنوع خودرو ها در این جزیره بسیار هیجان زده میشوند ، که حتی یک سری از مسافران  شباهت زیاد این جزیره را به دبی تشبیه میکنند.

ماشین هایی که در جزیره کیش میبینید همگی دارای پلاک منطقه ازاد کیش میباشد و ورود ماشین هایی که از سر زمین اصلی است با مهلت ۲ هفته میتوانند به جزیره کیش سفر کنند و بعد از ۱۴ روز حتما باید کیش را ترک کنند وگرنه شامل جریمه های بسیار زیادی خواهند شد.

کسانی که به جزیره کیش سفر میکنند و به ماشین های اورپایی و یا آمریکایی را علاقه دارند خیلی راحت میتوانند با اجاره ماشین های متنوع در سایت کیش اسپید به خواسته خود برسند.

شرایط اجاره ماشین در کیش

اجاره کردن ماشین در جزیره کیش شرایط خاص و پیچیده ای ندارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

شرایط خودروهای اجاره ای با یک دیگر متفاوت است برای فرض مثال شرایط سراتو با فورد موستانگ متغیر است.

اما شرایط کلی برای اجاره ماشین در جزیره کیش

داشتن گواهی نامه

داشتن چک به نام شخصی که میخواهد خودرو اجاره کند

درصورت نداشتن چک پرداخت ودیعه بین ۵ تا ۱۰ میلیون(بستگی به نوع ماشین دارد)

پرداخت خلافی به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و بعد از گذشت ۳۰ روز در صورت نداشتن خلافی عودت داده میشود.

ویژگی های اجاره ماشین در کیش

  • با اجاره کردن ماشین در جزیره کیش خیلی بهتر میتواند از جاذبه های کیش بدون دغدغه دیدن کنید
  • یک حس بسیار عالی نسبت به ماشین هایی که شاید در سرزمین اصلی نباشد
  • راحتی در سفر
  • آشنایی بیشتر با جزیره کیش
  • آشنایی با قوانین رانندگی در جزیره کیش

قوانین رانندگی در جزیره کیش

قوانین رانندگی درجزیره کیش نسبت به تمامی شهر های ایران متفاوت میباشد ، و پیروی از قوانین رانندگی درجزیره بسیار مهم است. در این جزیره شما چراغ راهنمایی نخواهید دید و تمامی رانندگان با حفظ حق تقدم این امر به خوبی انجام داده و حتی کسانی که در جزیره کیش نیز ماشین اجاره میکنند باید از این قوانین پیروی کنند و در غیر این صورت توسط دوربین های جاده شکار میشوند و گاها جریمه آنها نیز پارکینگ است.

یکی دیگر از قوانین رانندگی در این جزیره عدم بوق زدن است که شما اگر یک روز در کنار خیابان نیز بایستید یک خودرو بوق نخواهد زد و بستن کمربند نیز جز قوانینی است که در این جزیره بسیار رعایت میشود.

در سایت کیش تک  چه ماشین هایی برای اجاره است؟

سایت کیش تک علاوه بر فروش تفریحات مجوز های لازم را برای اجاره خودرو در جزیره کیش برا مسافران محترم جهت ایجاد یک سامانه کامل در کیش فراهم نموده.

از جمله خودرو هایی که زیر نظر این سامانه میباشد:

فورد موستانگ

  • مدل ۲۰۱۵
  • اجاره ۲۴ ساعته
  • داشتن مدارک ذکر شده الزامیست
  • ودیعه ۱۰ میلیون

محاسبه زمان معمول برای اجاره ماشین در کیش معمولا 24 ساعت می باشد.

اگرچه کیش یک منطقه جزیره ای است، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در این جزیره نیز الزامی بوده و متخلفان در صورت رعایت نکردن قوانین مشمول جریمه خواهند شد.

  • بستن کمربند الزامی است.
  • ایجاد آلودگی صوتی و هر گونه سرو صدا در جزیره ممنوع است.
  • زدن بوق در تمامی مسیرها ممنوع بوده و مشمول جریمه می شود.
  • بیرون ریخن زباله از ماشین ممنوع بوده و مشمول جریمه است.
  • حداکثر سرعت در معابر اصلی جزیره طبق تابلوهای موجود می باشد. اما حداکثر سرعت در مکان های سیاحتی جزیره 50 کیلومتر در ساعت بوده و سرعت اتومبیل ها توسط دوربین ها و عوامل نامحسوس کنترل می گردد. به دلیل کنترل سرعت اتومبیل ها در جزیره کیش، معمولا یک قطعه آهن زیرپدال ها گذاشته می شود. در صورت تصادف و مقصر بودن، از بیمه بدنه کم می شود و هزینه تخفیف بیمه بدنه از اجاره کننده دریافت می شود.
  • توجه داشته باشید که جریمه های رانندگی در کیش، دو برابر جریمه در شهرهای دیگر است.
  • هزینه بنزین به عهده اجاره کننده می باشد.

در ادامه به معرفی برخی از واحدهای اجاره ماشین در کیش خواهیم پرداخت:

در مطلب بالا به مهمترین نکات اجاره ماشین در کیش، و همچنین مدارک لازم جهت انجام این کار پرداختیم. از آنجایی که مکان های تفریحی کیش فراوان است و از مناطق آزاد کشور نیز می باشد و فاصله بین مکان های تفریخی و دیدنی آن زیاد است ، اجاره کردن ماشین در این جزیره ، میتواند لذت تفریح ما را بیشتر کند. عنوان کردیم که اجاره ماشین در کیش کار سختی نیست و تنها با داشتن گواهینامه رانندگی ، کارت شناسایی معتبر ، همچنین صدور چک و یا وجه نقد ، برای پوشش دادن خسارات احتمالی به خودرو ، می توانید ماشین دلخواه خود را در جزیره کیش اجاره کنید. به صورت اکید توضیح دادیم که حتماً ماشین دلخواه خود را ، از شرکت های معتبر اجاره خودرو در کیش تهیه کنید ، تا در هنگام اجاره ماشین به مشکل برنخورید.

اجاره ون برای سفرهای دسته‌جمعی

اگر دسته‌جمعی آمدید کیش و می‌خواهید همه با هم در یک ماشین باشید و کیف دورهم بودن را در راه هم داشته باشید سراغ اجاره ون در کیش بروید. این‌جوری هزینه‌هایتان هم تقسیم می‌شود.

در پایان به شما عزیزان و گردشگران جزیره کیش توصیه می کنیم از خدمات کیش اسپید ، که یک شرکت معتبر در زمینه اجاره ماشین می باشد استفاده کنید. مجموعه کیش آنلاین با داشتن ماشین های متنوع جهت اجاره این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده که بتوانید با تعرفه مناسب ، گشت و گذار در جزیره زیبای کیش را با خودروی لوکس انجام دهید و از تفریح در این جزیره زیبا لذت ببرید.

سفری خاطره‌انگیز با اجاره ماشین در کیش

تصور کنید به‌محض اینکه همراه با عزیزانتان از هواپیما خارج می‌شوید، ماشین لوکس و زیبایی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در انتظارتان باشد. چه چیزی لذت‌بخش‌تر از آن است که با اجاره ماشین در کیش، لحظات شاد و به‌یادماندنی را به همسر و فرزندان خود هدیه کنیم؟

با اجاره ماشین در کیش، علاوه بر اینکه سفر خود را به یکی از زیباترین سفرهای عمرتان تبدیل می‌کنید، خودتان را از هزینه‌های گزاف کرایه تاکسی‌ها نیز رها می‌کنید. با اجاره ماشین در کیش به‌آسانی می‌توانید در خیابان‌های این جزیره زیبا گشت بزنید، به مراکز خرید دسترسی داشته باشید و هر چقدر دوست دارید تفریح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید